--- Eredményeink

Saalbachi Világjátékok Ausztria

Az ausztriai Saalbachban megrendezett World Games of Mountain Biking viadalon fiatal kerekesünk az U17 kategória 80 km-es távján győzött:

U17 Vock Mátyás 1. helyezés

vock_m_saalbach

Katt!!! »

Kellys Bakonyerdő Maraton

Rövid táv

  • U15 Pintér Patrik 2. helyezés Janó Ádám 3. helyezés
  • Master 1 Dallos Kornél 1. helyezés
  • Master 2 Fekete Zsolt 1. helyezés

Közép táv

  • U19 Vock Mátyás 3. helyezés
  • Felnőtt férfi Dr. Tímár Zsolt 1. helyezés Tordai András 3. helyezés
  • Master 1 Koncz Szabolcs 3. helyezés

Hosszú táv

  • Master 1 Várallyai László 2. helyezés
 
Katt!!! »

Nyugat Maraton Kupa

Összetett csapatverseny 1. helyezés

Összetettben elért kiemelkedő eredményeink:

Hosszú táv

  • Master 2 Vock Balázs 2. helyezés

Közép táv

  • U19 Vock Mátyás 1. helyezés
  • Felnőtt Dr. Tímár Zsolt 1. helyezés Keöd Ágoston 3. helyezés
  • Master 3 Hardy János 1. helyezés

Rövid táv

  • U15 Pintér Patrik 1. helyezés Janó Ádám 2. helyezés
  • U17 Szabó Roland 2....
    Katt!!! »

Pannonhalma Prológ időfutam

  • U17 Vock Ádám 2.
  • U19 Vock Mátyás 3.
  • Elit 1 Dr. Tímár Zsolt 2.    Keöd Ágoston 3.
  • Elit 2 Várallyai László 1.
  • Master Fekete Zsolt 2.    Vock Balázs 3.
  • Senior 1 Hardi János 1.   Bolla Róbert 2.
Katt!!! »

Peppe időfutam

  • Női 2 korcsoport Lovas Barbara 1.
  • Férfi 1 korcsoport Vock Ádám 2. Pintér Patrik 3.
  • Férfi 2 korcsoport dr. Tímár Zsolt 1. Keöd Ágoston 3.
  • Férfi 3 korcsoport Várallyai László 1. Koncz Szabolcs 3.
  • Férfi 4 korcsoport Fekete Zsolt 1. Vock Balázs 2. Halász Róbert 3.
  • Férfi 5 korcsoport...
    Katt!!! »

ILB Bringa Weekend

Rövid táv

  • U17 Vock Ádám 3. helyezés
  • U19 Hanich Milán 2. helyezés

Közép táv

  • U19 Vock Mátyás 3. helyezés
  • Felnőtt Keöd Ágoston 1. helyezés
  • Master 2 Nagy Szilárd 2. helyezés
  • Master 3 Hardi János 3. helyezés
 
Katt!!! »

24 órás MTB Váltóverseny Zánka

  • Duo kategóriában Várallyai László és Vock Balázs 1. helyezést ért el
  • Trio kategória Steiner Ottó, Janó Ádám, Pintér Patrik 3.
  • Hobby III kat. 3. helyezett: Mező Sándor, Vock Ádám, dr. Tímár Zsolt, Keöd Ágoston, Tordai András, Nagy  Szilárd
 
Katt!!! »

Mátra Maraton

Rövid táv Master 1 Dallos Kornél 2. helyezés
Katt!!! »

Vértes Maraton

Középtáv Master 1 Dallos Kornél 3. helyezés
Katt!!! »
Támogatóink, köszönjünk szépen!